Beurs | Bibliotheek | Clubactiviteit | Contact | Historiek | Lidmaatschap | Links | Logo | Muntenpuzzel | Statuten | Fotoalbum | Sponsors

Afbeelding: Roma Numismatics

Agenda

Mei | Juni








 


 

APRIL 2020
Za. 4 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt "Vergaderzaal 1", Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (AFGELAST) 13 - 16.30h.
PaperMoneyFairs SPRING  PMF-Maastricht (geen muntenaanbod) (AFGELAST)
zaal "De Polfermolen", Plenkertstraat 50, Valkenburg a/d Geul (NL)(ca. 10 km van Maastricht)
Inl: Eijsermans Events tel: 0049-2821-71166-69 - www.papermoney-maastricht.eu
9 - 18.30h.
EGMP Brugge - 29ste Grote Ruildag (AFGELAST)
KTA internaat De Zwaan, Rijselstraat 3 - 8200 Sint-Michiels
9 - 14h.
Zo. 5 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem (AFGELAST) 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
PaperMoneyFairs SPRING  PMF-Maastricht (geen muntenaanbod) (AFGELAST)
zaal "De Polfermolen", Plenkertstraat 50, Valkenburg a/d Geul (NL)(ca. 10 km van Maastricht)
Inl: Eijsermans Events tel: 0049-2821-71166-69 - www.papermoney-maastricht.eu
10 - 16h.
Di. 7 AEN Bruxelles Bowlmaster, Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Wo. 8 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Za. 11 Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.

Zo. 12

EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud-atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm 9 - 12h.
Algemene vergadering Alliance Européenne Numismatique (AEN) (AFGELAST)
B SPORTS BRUSSELS, Basilieklaan 14 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
11.45h.
Ma. 13 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St-Michiels-Brugge (AFGELAST) vanaf 19h.
Di. 14 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) (AFGELAST) 18.30 - 21.30h.
Za. 18 Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyzaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (geen ruiltafels) 14.30 - 17.30h.
Zo. 19 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum "Het Spoor", Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Grote Internationale Muntenbeurs (AFGELAST)
Cercle Numismatique du Grand-Duché de Luxembourg

AU CASINO 2000, Rue Th. Flamming, L-5618 Mondorf-les-Bains
Inl. en reserv. Valenti  Marco (00352) 621 185 786 /Heinz Vincent (00352) 691 809 378
Email: cerclenumislux@yahoo.com
9 - 16h.
Ma. 20 Veiling 49 - Munthandel Karel de Geus VOF (UITGESTELD)
Frans Bekersstraat 1a, 5504 JA Veldhoven (NL)
Inlichtingen: (0031) 40 212 34 55 - www.kareldegeus.nl  
 
Di. 21 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Veiling 49 - Munthandel Karel de Geus VOF (UITGESTELD)
Frans Bekersstraat 1a, 5504 JA Veldhoven (NL)
Inlichtingen: (0031) 40 212 34 55 - www.kareldegeus.nl  
 
Vr. 24 Veiling Nr. 54 - Fleur de Coin (tot 04 mei)
Wierookstraat 35, 9800 Deinze-Meigem; Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be
 
Za. 25 Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik 13 - 16h.
Voorjaarsveiling - Promotie van de Medaille (AFGELAST)
Eurovolley Center, Beneluxlaan 22, 1800 Vilvoorde
Inl: Luc Vandamme; Tf: 0478/265202
14 - 17h.
11e Filanumis - Internationale Munten- en Papiergeldbeurs (AFGELAST)
Expo Houten, Meidoornkade 24, 3992 AE Houten
Inl: www.wbevenementen.eu; Tf: 0031 505033926
9.30 - 16h.
Zo. 26 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen  9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.

Boven

MEI 2020
Za. 2 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde 12 - 16.30h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt "Vergaderzaal 1", Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Zo. 3 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
Di. 5 AEN Bruxelles Bowlmaster, Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles vanaf 18h.
Za. 9 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Zo. 10 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud-atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm 9 - 12h.
Ma. 11 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge vanaf 19h.
Di. 12 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 13 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Za. 16 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Zo. 17 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum "Het Spoor", Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12h.
AEN Liège - 53ste Internationale ruilbeurs
Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège
8.30 - 14 h.
Di. 19 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Do. 21 Numismatische Kring Dendermonde - 43ste Internationale Numismatische Dag (AFGELAST)
Koninklijk Atheneum GO - Geldroplaan, 9200 Dendermonde
8 - 14h.
Za. 23 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik 13 - 16h.
Algemene vergadering EGMP - EGMP Brugge en het Vrije (AFGELAST)
Hof van Watervliet 2009 - Oude Burg 27, 8000 Brugge.
9.30 - 15h.
Zo. 24 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen  9 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Vr. 29 Veiling Nr. 55 - Fleur de Coin (tot 08 juni)
Wierookstraat 35, 9800 Deinze-Meigem; Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be
 
Za. 30 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.

Boven

JUNI 2020
Ma. 1 36ste Muntenruilbeurs - AEN Bruxelles
Athenee Royal de Woluwe-Saint-Lambert, Avenue J. Brel, 1200 Woluwe-Saint-Lambert
Inl. Tel: 0475/51 46 02 - mail: foxint@gmail.com
9 - 15h.
Za. 6 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde 12 - 16.30h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt "Vergaderzaal 1", Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Zo. 7 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
Internationale Muntenbeurs - Verzamelaars Vereniging Tilburg vzw
Hotel "De Druiventros", Bosscheweg 11, 5056 PP Berkel-Enschot (NL)
Inl. Tel: 0031 6 51800052 - mail: muntenbeurs@gmail.com
9 - 15h.
Ma. 8 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St-Michiels-Brugge vanaf 19h.
Di 9 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Za. 13 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Jean Elsen & ses Fils s.a.Veiling Nr. 145
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel   
Inl. Tel. 02/734.63.56   Fax: 02/735.77.78 E-mail: advertising@elsen.be
 
Zo. 14 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm 9 - 12h.
Di. 16 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 20 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16h.
Live muntenveiling - The coinhouse-auctions
Inl. Tel. 0468/32.76.35    E-mail: info@thecoinhouse-auctions.eu
 
Zo. 21 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum "Het Spoor", Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12h.
Live bankbiljetten veiling - The coinhouse-auctions
Inl. Tel. 0468/32.76.35    E-mail: info@thecoinhouse-auctions.eu
 
Za. 27 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal "Lunch Garden", Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem 8.30 - 12h.
Zo. 28 EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen  9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
EGMP Aalst - 30ste Internationale Muntenbeurs Numismatica Alosta
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst
Inl. Johnny BOSMAN Tel: 0475/450.821
9 - 16 h

Boven

Numismatica-Herentals - Postbus 105 - 2200 Herentals