Afbeelding: Roma Numismatics

Agenda

November | December


OKTOBER 2020
Za. 3 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Zo. 4 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
Wase Ruilclub - Nationale ruildag
Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas
9 - 16h.
Cercle Numismatique du Grand-Duché de LuxembourgGrote Internationale Muntenbeurs
AU CASINO 2000, Rue Th. Flamming, L-5618 Mondorf-les-Bains
Inl. en reserv.Valenti  Marco Tel (00352) 621 185 786 / Email: cerclenumislux@yahoo.com
Inl. en reserv. Heinz Vincent Tel (00352) 691 809 378 
9 - 16h.
Ma. 5 Einde van veiling Nr. 57 - Fleur de Coin Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be  
Di. 6 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 10 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison (AFGELAST) 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 11 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Algemene vergadering Alliance Européenne Numismatique (AEN)
B SPORTS BRUSSELS, Basilieklaan 14 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
11.45h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm - 37ste Ruilbeurs (AFGELAST)
Athénée Royal de Vielsalm, Rue des Grands champs 18A, 6690 Vielsalm
9 - 13h.
Ma. 12 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Di. 13 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 14 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Za. 17 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Veiling - Promotie van de Medaille (AFGELAST)
Medailles, Penningen, Jetons en Eretekens
"Eurovolley Center", Beneluxlaan 22, 1800 Vilvoorde
Tel. 02/2571616 – zalen 202 (2e verdiep)
14-17h.
Zo. 18 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Di. 20 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 24 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik (AFGELAST) 13 - 16h.
Zo. 25 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Ma. 26 Veiling 50 - Munthandel Karel de Geus VOF
Frans Bekersstraat 1a, 5504 JA Veldhoven (NL)
Inlichtingen: (0031) 40 212 34 55 - www.kareldegeus.nl  
 
Di. 27 Veiling 50 - Munthandel Karel de Geus VOF
Frans Bekersstraat 1a, 5504 JA Veldhoven (NL)
Inlichtingen: (0031) 40 212 34 55 - www.kareldegeus.nl  
 
Za. 31 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.

Top

NOVEMBER 2020
Zo. 1 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8 - 12h.
15de Internationale beurs voor numismatische voorwerpen en archeologica
EGMP ZW-Vlaanderen (AFGELAST)
cultureel centrum "Het Spoor", Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke
8.30 - 15 h.
Internationale Muntenbeurs - Verzamelaars Vereniging Tilburg vzw (AFGELAST)
Hotel 'De Druiventros', Bosscheweg 11 5056 PP Berkel-Enschot (NL)
Inl. Tel: 0031 6 51800052 - mail: muntenbeurs@gmail.com
9 - 15h.
Di. 3 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 7 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Zo. 8 EGMP Herentals Zaal St.-Antonius, Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
Ma. 9 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Di. 10 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 11 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
51ste Internationale Numismatische beurs - EGMP Tienen (AFGELAST)
Evenementenhal Houtemveld, Sporthalstraat 12, Tienen
Inl. Stoop F. E-mail: numismatica.tienen@gmail.com
7.30 - 16 h.
Vr. 13 AEN Verviers Ecole des Sacrés-Coeurs, 33 rue de la Moinerie à 4800 Petit-Rechain 18.30 - 21.30h.

Za. 14

 

Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 15 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Di. 17 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, 6211 LC Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30h.
Za. 21 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16h.
Zo. 22 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst (AFGELAST) 9 - 16 h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12 h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Vr. 27 Veiling Nr. 58 - Fleur de Coin (tot 7 december)
Wierookstraat 35, 9800 Deinze-Meigem; Inl. Tel. 09/233.31.38; E-mail: info@fleurdecoin.be
 
Za. 28 EGMP Antwerpen Zaal “Ruggehof”, Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg 135, 3680 Maaseik (AFGELAST) 13 - 16h.

Top

DECEMBER 2020
Di. 1 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue August Van Zande 45, 1080 Bruxelles (AFGELAST) vanaf 18h.
Za. 5 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde (AFGELAST) 12 - 16.30h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 - 16.30h.
Jean Elsen & ses Fils s.a.Veiling Nr.147
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel
Inl. Tel. 02/734.63.56 Fax: 02/735.77.78  E-mail: advertising@elsen.be
 
Zo. 6 EGMP Leuven Bowling ANGLO, Pleinstraat 53, 3220 Holsbeek (AFGELAST) 8.30 - 12.30h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8 - 12h.
Numismatica Edelweissje Zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt (AFGELAST) 8 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Di. 8 Numismatische Kring Zeeland Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28, 3537 EE Middelburg (NL) 18.30 - 21.30h.
Wo. 9 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 5211 EG 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.45h.
Vr. 11 AEN Verviers Ecole des Sacrés-Coeurs, 33 rue de la Moinerie à 4800 Petit-Rechain 18.30 - 21.30h.
Za.12 AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyzaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (geen ruiltafels) 14.30 - 17.30h.
Zo. 13 Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
C.N. Val de Salm - Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm), Rue de la Station, 6690 Vielsalm (AFGELAST) 9 - 12h.
17de Internationale Beurs ‘Coin Event’ - Numismatica Herentals (AFGELAST)
Sporthal “De Vossenberg” Markgravenstraat 107, 2200 Herentals 
E-mail: rudy.dillen@telenet.be
8.30 - 15 h.
Ma. 14 EGMP Brugge Lokaal C.M. Koningin Astridlaan 2, 8200 St Michiels-Brugge (VOTG) vanaf 19h.
Za. 19 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne (AFGELAST) 12.30 - 16.30h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, Rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Munten- en bankbiljettenveiling - The coinhouse-auctions
Live & Room Auction  Inl. Tel. 0468/32.76.35 E-mail: info@thecoinhouse-auctions.eu
 
Zo. 20 EGMP ZW-Vlaanderen Cultureel Centrum 'Het Spoor', Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke 13 - 16h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 Rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8.30 - 12h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.
Muntverzamelaars Wetteren Cafe "Den Dries", Beernaertsplein 15, 9230 Wetteren 9 - 12h.
Go Collections Centre Culturel, Rue Haute 1, 6041 Gosselies (AFGELAST) 8.30 - 12h.
Za. 26 Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent  12.30 - 16h.
Europese Verzamelaars Beurs Zaal 'Lunch Garden', Boulevard du Souverain 240, 1160 Oudergem (VOTG) 8.30 - 12h.
Zo. 27 EGMP Aalst
Sociaal Centrum Immerzeel, Rerum Novarumstraat 4, Aalst 9 - 12h.
EGMP Tienen Zaal Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen (AFGELAST) 9 - 12h.
AEN La Louvière Salle au Coq Wallon , Place Jules Mansart 7, 7100 La Louvière 8.30 - 11.30h.
Wase Ruilclub Puyenbeke Stadion, Watermolenstraat 104, 9111 Sint-Niklaas 9 - 12h.

Top

Numismatica-Herentals - Postbus 105 - 2200 Herentals